بازیافت لیوان های کاغذی

بازیافت امروزه  با افزایش آگاهی مردم جوامع در حال توسعه یکی از دغدغه های اصلی به شمار می آید و درخواست به این محصولات بیشتر شده است و...


بازیافت لیوان کاغذی امروزه  با افزایش آگاهی مردم جوامع در حال توسعه یکی از دغدغه های اصلی به شمار می آید و درخواست به این محصولات بیشتر شده است و بسیاری از شرکت ها به دنبال تولید محصولات مناسب برای محیط زیست میباشند. و دیگر به مواد مورد استفاده ،درصد قابل بازیافت و نیز طرح آن نیز توسط مشتریان مورد توجه قرار میگیرند.

بازیافت لیوان کاغذی

آماده سازی بازیافت لیوان کاغذی : متأسفانه، احتمال اینکه مجبور شویدضروف یکبار را دور بیندازید، بسیار بالاست است. با این حال، خبرهای بهتری برای لوازم جانبی آن وجود دارد. از این قضیه که توی کشورمون هرچی رو که استفاده میکنند میندازن زمین رو صرف نظر میکنیم. می توانید آستین کاغذی فنجان های قهوه را بردارید و آن را با مقوای راه راه بازیافت کنید. در صورتی که برنامه محلی شما پلاستیک های شماره 1-7 را به شکل غیر بطری می پذیرد، درب پلاستیکی باید قابل بازیافت باشد. نی یا همزن باید دور ریخته شود. اگر یک سطل کمپوست حیاط خلوت دارید و ظروف های کاغذی با پایه زیستی خریداری می کنید، می توانید آنها را کمپوست کنید وبه بازیافت ظروف کاغذی کمک کنید. کاغذ خراب می شود، اما ممکن است با آستر پلاستیکی مشکل داشته باشید.لیوان های کاغذی دارای روکش پلاستیکی برای جلوگیری از خیس شدن ظرف هستند. برای اطمینان از ایجاد کمپوست با بالاترین کیفیت ممکن ، این مورد را از سبد خرید سبز خود خارج کنید.

چرا لیوان های کاغذی را بازیافت میکنیم؟

فنجان قهوه یا نوشابه کلاسیک شما برای یک بار استفاده طراحی شده است، اما متأسفانه استحصال ظروف کاغذی در این مرحله اساساً در ایالات متحده وجود ندارد، زیرا همه فنجان ها با پوشش نازکی از پلاستیک پوشانده شده اند که به راحتی نمی توان آنها را از هم جدا کرد. فرآیند بازیافت بیشترین نوآوری در زمینه دفع لیوان کاغذی در زمینه کمپوست سازی صورت گرفته است و این هنوز در بهترین حالت محدود است. تخمین زده می شود که سالانه 60 پیپر کاپ میلیارد در ایالات متحده دور ریخته می شود .در زنجیره استفاده از ظروف های کاغذی کمتر از یک درصد آن بازیافت میشود. اگر لیوان های کاغذی شما به جای پلی اتیلن با پلی لاکتیک اسید (PLA) روکش شده باشند، می توانند در کمتر از 60 روز به صورت تجاری کمپوست شوند.افزایش نرخ استحصال:  با ایجاد انگیزه مالی برای مصرف کنندگان برای بازگرداندن زباله ها برای بازیافت به جای دور ریختن آنها می تواند نرخ استحصال زباله ملی را بالا ببرد. افزایش دوباره پر کردن و استحصال زباله ها را کاهش می دهد و منابع را حفظ می کند و در نتیجه به مقابله با بحران آب و هوا کمک می کند.ایجاد شغل: جداسازی و حمل و نقل شغل  هایی است که با استحصال ایجادمی شوند.نوآوری: جداسازی و استحصال می تواند به نوآوری در زمینه هایی مانند فناوری بازیافت، طراحی محصول و استراتژی های کاهش زباله دامن بزند.برای تولید لیوان کاغذی و آگاهی راجب قیمت دستگاه ها لیوان کاغذی به وب سایت ما سربزنید.

بازیافت لیوان های کاغذی
بازیافت لیوان های کاغذی امروزه  با افزایش آگاهی مردم جوامع در حال توسعه یکی از دغدغه های اصلی به شمار می آید و درخواست به این محصولات بیشتر شده است و…

سوالات متداول

1.آیا می توانم ظروف های کاغذی را دردسته بندی مخصوص خود بازیافت کنم؟ بسیار نادر است که شما یک سبد مخصوص بازیافت  لیوان کاغذی در کنار پیاده‌روی پیدا کنید ، بهتر است آنها را در کیسه ای جدا گانه نگهداری کنید و بعد از جمع آوری آنهارا به خریداران کاغذ  باطله بفروش برسانید یا خودتون با کمپوست کردن آنها در ساخت مجسمه بهره ببرید.

2.چرا لیوان های کاغذی دارای پوشش پلاستیکی هستند؟ پوشش پلاستیکی دو هدف را انجام می دهد. اول، فنجان را ضد آب می کند تا بتواند مایعات را در خود نگه دارد (اگر گیج کننده است، نوشیدن نوشابه را از یک روزنامه رول شده تصور کنید). دوم، به فنجان کمک می کند تا دمای گرم و سرد را کنترل کند تا بهتر از دستان شما محافظت کند.

3.چرا کمپوست شدن لیوان های کاغذی با پایه زیستی دشوار است؟  در بازیافت لیوان کاغذی ، آستر پلاستیکی لیوان های کاغذی ممکن است از اسید پلی لاکتیک (که به جای نفت از نشاسته ذرت گرفته می شود) ساخته شده باشد، اما این پلاستیک مبتنی بر زیستی هنوز برای تجزیه در کمپوست به دمای بسیار بالایی نیاز دارد. سیستم کمپوست خانگی شما ممکن است آنقدر داغ نشود که خراب شود و گزینه های کمپوست تجاری در حال حاضر در ایالات متحده محدود است.

4.اگر نتوانم لیوان های کاغذی استفاده شده را بازیافت یا کمپوست کنم، پس راه حل چیست؟بهترین راه حل شما برای بازیافت لیوان کاغذی این است که در صورت امکان از ظروف یکبار مصرف استفاده نکنید. بسیاری از کافی شاپ ها به شما این امکان را می دهند که ظروف قابل استفاده مجدد خود را همراه داشته باشید. بسیاری از رستوران های فست فود یک لیوان پلاستیکی قابل استفاده مجدد را به شما می فروشند که در آینده می توانید آن را دوباره پر کنید. در برخی موارد، حتی برای استفاده مجدد از فنجان تخفیف دریافت خواهید کرد.

5.آیا بازیافت لیوان های پلاستیکی راحت تر از لیوان های کاغذی است؟بله، مگر اینکه پلی استایرن منبسط شده (که معمولا با نام تجاری استایروفوم شناخته می شود) باشند. فنجان های پلاستیکی معمولاً از یک ماده تشکیل شده اند، معمولاً پلی اتیلن ترفتالات (PET یا پلاستیک شماره 1).  اگر در مورد بازیافت بین لیوان های کاغذی یا پلاستیکی انتخاب می کنید، پلاستیک انتخاب بهتری است.

6.آیا مکان خاصی برای بازیافت لیوان کاغذی وجود دارد؟نه. در واقع بهترین پیشنهاد جمع آوری انها و فروختن آن به شهرداری یا خریداران ضایعات کاغذی است.در ادامه برای افزایش اطلاعات خود راجب  منافع بازیافت لیوان کاغذی به سایت How paper recycling benefits the environment مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *