دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

دستگاه-لیوان-کاغذی-در-تبریز


برای خرید دستگاه لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه لیوان کاغذی ایران لیوان

دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان جزء خطوط تولید صنایع سلولزی محسوب می شود و جهت تولید لیوان یکبار مصرف به کار می رود و بیشتر برای مصرف انواع نوشیدنی استفاده می شوند. این لیوان ها در همه جا از جمله مدارس، مطب، بیمارستان ها و حتی در مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی از تولید لیوان کاغذی جلوگیری از شیوع بیماری ها می باشد. چنین لیوان هایی مورد استفاده مجدد قرار نگرفته، و مانع از انتقال میکروب ها از یک شخص به شخص دیگر شده و از این رو باعث افزایش سلامتی می گردند.

علاوه بر بهداشتی بودن این لیوان های کاغذی، استفاده از آن ها بسیار راحت بوده و برای حمل و نقل بسیار سبک هستند. هیچ نیازی به شستشوی این لیوان ها نیست. تحقیقات نشان می دهد که حدود 220 میلیون نفر در جهان از لیوان های کاغذی استفاده می نمایند. به همین دلیل، تولید ظروف یکبار مصرف از جنس کاغذی معمولاً سودآور می باشد. این موضوع باعث شده که افراد به دنبال خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی باشند. حال فکر می کنید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی چه ویژگی هایی داشته و چگونه کار می کند؟

اگر شما هم قصد خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی پر سرعت و باکیفیت دارید پیشنهاد تیم ایران لیوان را جدی بگیرید. دستگاه پر سرعتی که در سایت ما عرضه می شود دارای ظرفیت تولید ۲۴ ساعته ۵۰ عدد در دقیقه می باشد که با برق خانگی نیز قابل استفاده بوده و وزن دستگاه حدود ۱۵۰۰ کیلو و ابعاد دستگاه حدود ۲.۵۱.۵۱.۳۰ می باشد که حدودا با ۲۰ متر فضا می توان دستگاه را راه اندازی کرد

مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی

 • سرعت تولید  50 عدد در دقیقه
 • با برق خانگی نیز قابل استفاده است.
 • ابعاد دستگاه ۲.۵۱.۵۱.۳۰ متر
 • وزن 1500 کیلوگرم
 • فضای مورد نیاز : 20 متر مربع
 • راه‌اندازی کلیه دستگاه ها و خطوط تولید فروخته شده، توسط کادر فنی ایران لیوان
 • در آمد خالص دستگاه های لیوان کاغذی بین 40 الی 50 میلیون تومان در ماه هست.
 • نگهداری آسان و بدون صرف هزینه، جایگزینی آسان قطعات شکسته
 • مجهزبه قطعات الکترونیکی با کیفیت و طول عمر بالای دستگاه

برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

لیوان-کاغذی

مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه استفاده شده در تشکیل لیوان کاغذی، کاغذ پلی اتیلن و کاغذ روکش دار از پلی اتیلن می باشد که این مواد اولیه در ایران توسط تعدادی از کارخانه های کاغذ سازی تولید می شود. این کاغذ های تولید شده در سایزها و ابعادهای گوناگون لیوان کاغذی  ابتدا برش می دهند سپس مدل های متفاوت را روی آن ها چاپ می کنند به این کار معمولا استروک می گویند.

مدل های نقش شده روی این استروک ها، از الگو های عمومی بوده که با توجه به دوران مراسم یعنی تاریخ و مناسبت های مختلف گوناگون می باشد. جهت چاپ این شکل های مخصوص که در طرح های تبلغاتی از جمله سازمان، شرکت، رستوران، هتل و زمینه های دیگر فعالیت می کنند، می توانید با کارگاه ها یا کارخانه ها هماهنگ شوید

ترتیب مراحل خط تولید لیوان کاغذی

 1. تولید رول کاغذی
 2. ماشین چاپ
 3. کاغذ پرینت شده
 4. برش
 5. فرم دهنده لیوان کاغذی
 6. خنک کننده کاغذ
 7. محصول نهایی

کاغذ های موجود در زمینه تولید لیوان های کاغذی

لیوان کاغذی به دلیل آنکه درونش مایعات ریخته می شود جنس آن باید به شکلی باشد که آب به داخل کاغذ نفوذ نکند. از این رو کاغذ لیوان کاغذی، یک مقوای ساده نمی تواند باشد و حتما یک طرف آن باید به مواد پلی اتیلن آغشته شود. درواقع یک غشای نازک بر روی کاغذ لیوان کاغذی وجود دارد که مانع ورود آب به داخل کاغذ می شود. دلیل دیگر وجود پلی اتیلن در لیوان کاغذی آن است که باعث می شود که در تولید لیوان کاغذی از چسب استفاده نکنند و با حرارت و هیترهای دستگاه تولید لیوان کاغذی تمام اجزای لیوان کاغذی به هم بچسبند.

در بازار لیوان کاغذی و در بازار کاغذ در ایران، کاغذهای مختلفی برای تولید لیوان کاغذی موجود می باشد. از این رو کاغذهای موجود را می توان به دو دسته ی داخلی و خارجی تقسیم کنیم همچنین کاغذهای لیوان کاغذی خارجی موجود در بازار را به سه دسته عمده کره ای ، هندی و چینی تقسیم می شوند که نسبت قیمت آنها بر اساس وزن آنها محاسبه می شود و تفاوتشان در استحکام لیوان کاغذی می باشد. هرچه ضخامت کاغذ بیشتر باشد لیوان کاغذی محکم تر و هرچه نازک تر باشد لیوان کاغذی ضعیف تر خواهد بود.

سود تولید لیوان کاغذی

با دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید هر روز با 12 ساعت کارکرد حدودا 30 هزار تعداد لیوان و در 24 ساعت تقریبا حدود 50 هزار تعداد تولید کنید. این دستگاه ها تماما خودکار بوده و توانایی کار به صورت 24 ساعته را دارند. در تمام لیوان بهره خالصی دارد که بین 40 تا 50 تومان می باشد. اگر به طور میانگین، روزانه 30 هزار تعداد لیوان تولید کنید. روزمره 1 میلیون و پانصد هزار تومان منفعت برای شما می ماند و همچنین ماهانه بر مبنا میزان روزهای کارکردی که انجام داده اید ما بین 30 تا 40 میلیون تومان می شود.

لازم به یادآوری می باشد که از سود حاصل فوق هزینه مرتبط به کرایه، برق و هزینه های اجاره جایگاه را هم در نظر بگیرید.

لیوان-کاغذی

جدیدترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

در جدید ترین سبک از دستگاه تولید لیوان کاغذی از روال جالبی استفاده کرده اند. مثلاً اینکه در داخل دستگاه آپشنی طراحی شده که سبب می شود لیوان های خراب و یا لیوان هایی که طراحی ظاهری نامناسبی دارند شناسایی و جداسازی شوند. این تکنولوژی باعث می شود که دستگاه کاربرد دقیق و صحیح خود را داشته و به واسطه آن هر نوع اشتباه در تولید به حداقل برسد. بررسی ها اینطور مشخص می کند که دستگاه هایی که از نظر تولید به دو بخش تقسیم شده اند معمولاً چنین مکانیزمی دارند.

موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها می باشد به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار انجام می گیرد و نیاز به دخالت دست نیست. سیستم های جدیدی که برای این دستگاه ها اجرا شده است سبب می شود که میزان فعالیت آن حرفه ای تر صورت گیرد.

برق مورد نیاز برق خانگی یا تک فاز

از دیگر مزیت های دستگاه تولید لیوان کاغذی می توان به قابل استفاده بودن آن با برق تک فاز اشاره نمود. برق تک فاز و برق خانگی، قابل دسترس تر از سیستم برق کارگاهی و سه فاز می باشند. بنابراین، به راحتی می توان این دستگاه را در خانه مورد استفاده قرار داد و در روز، اقدام به تولید لیوان های کاغذی مختلف نمود.

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است همچنین بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر می باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!
شرکت ایران لیوان با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید.

فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی

شما با مشاهده فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی به سادگی متوجه خواهید شد که مراحل تولید به چه صورت است. ما جنس بدنه، کیفیت، ابعاد و تنظیمات سرعت را تست کرده ایم تا خرید برای شما آسان تر گردد. موضوعی که در مورد دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان باید دقت شود نوع دوخت بدنه لیوان است که در زمان دریافت مشاوره خرید می توانید از بخش پشتیبانی سوال نمایید. برخی از دستگاه ها از نوع حرارتی بوده و برخی نیز از تکنولوژی اولتراسونیک پیروی می کنند. بررسی ها اینطور مشخص می شود که دستگاه های تولید لیوان کاغذی از نظر کاربرد بسیار دقیق هستند، برخی از مدل ها به شکلی طراحی شده اند که می توان از آنها استفاده روتین و متوالی داشت و نیازی به خاموش کردن در پس از مدت مشخصی نیست.

شما می توانید دستگاه لیوان یکبارمصرف ایران لیوان را با قیمت مناسب تهیه نمایید. دقت و عملکرد صحیح برای دستگاه بسیار مهم است که ما تضمین کننده عملکرد دستگاه هایمان هستیم. دقت کنید که رویکرد اجرایی برای این محصولات بر اساس نوع کیفیت بررسی شده و در صورتی که بهترین دستگاه لیوان یکبارمصرف را بخواهید در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در خرید اینترنتی درگیر واسطه نیستید و هزینه ها برای شما بسیار کاهش یافته و درگیر هزینه اضافی نخواهید بود.

 

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی

در مورد قیمت دستگاه تولید لیوان های یکبارمصرف دو موضوع مهم وجود دارد:

مورد اول:

اینکه شما دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم می خواهید یا دستگاه های نو برای شما مناسب هستند؟ دقت کنید که قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم معمولاً ارزانتر از نوع جدید و صفر خواهد بود اما باید بدانید که در بعضی مواقع کیفیت این دستگاه ها چندان قابل تعریف نیست. البته این موضوع عمومیت نداشته و نمی توان گفت که همه دستگاه هایی که در زمینه تولید لیوان کاغذی هستند و استوک به خرید و فروش می رسند خراب و مشکل دارند.

مورد دوم:

نوع قطعات و جنس بدنه مهمترین عامل قیمت گذاری دستگاه های تولید لیوان است. دقت کنید که جنس بدنه معمولا یک موضوع پر اهمیت می باشد. یعنی اگر نیاز به استفاده از دستگاه لیوان کاغذی در یک محیط بسته و مرطوب است جنسی که برای بدنه در نظر گرفته می شود باید ضد زنگ باشد. این موضوع را حتما جدی بگیرید و سعی کنید در مورد آن تحقیق لازم را داشته باشید. قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی معمولاً بر اساس سبک و مدلی که دارید مشخص می گردد. برخی از دستگاه ها گران قیمت هستند و برخی نیز از نظر کاربرد شرایط خاص خود را دارند.

در مورد جدیدترین قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید تا به سوالات شما مبنی بر قیمت این محصولات پاسخ داده شود. دقت کنید که مدل طراحی این دستگاه بسیار مهم است و طراحی باید به صورتی باشد که بعد از کار با دستگاه خستگی زیاد به همراه نداشته باشد.

خرید دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهید. لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته سینگل و دابل هستند که معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل می باشد.

با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلف نمایید. البته که ظرفیت ها متفاوت هستند. برای مثال ظرفیت لیوان ها به صورت 7،6،5،4 الی 32 تقسیم بندی شده.این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 می باشد.

 

لیوان-کاغذی

راهنمای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی

 • ابعاد دستگاه

 اگر محیط کاری شما کوچک می باشد و یا قصد تولید لیوان کاغذی در منزلتان را دارید باید به ابعاد دستگاه دقت نمایید. این دستگاه ها معمولاً از نظر ابعاد با هم فرق دارند، برخی بزرگتر بوده که از نظر موتوری نیز قوی تر طراحی می شوند و در کارگاه های بزرگ کاربرد دارند. از سوی دیگر برخی ابعاد کوچک تری داشته که برای استفاده در منزل بسیار عالی طراحی شده اند. دقت نمایید که اگر ابعاد بزرگ را انتخاب نمایید در یک محیط کوچک نمی توانید از آن استفاده درستی داشته باشید.

 • وزن دستگاه

نکته دیگر وزن دستگاه می باشد، برخی اوقات محیط کار شما به صورتی است که نیاز به جابجایی دستگاه دارید یعنی دستگاه را باید در طول هفته از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل نمود در این هنگام باید به وزن دستگاه دقت کرد. دستگاه های بزرگ با ابعاد زیاد معمولاً حمل و نقلشان کمی مشکل است..

 • موتور دستگاه تولید لیوان کاغذی

 مهمترین بخش در خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی، موتور آن است. برخی از موتورها به صورت دو بخشی کار کرده و پره های اجرایی برای چرخش در آن ها به صورت نوبتی فعال می شود و خاصیت سوئیچینگ را داراست.

 • تعداد تولید در دقیقه

 اگر در آینده قصد دارید که کار خود را گسترش بدهید باید به تعداد تولید لیوان در دقیقه دقت داشته باشید.

 • تنظیمات دستگاه

ساختار اکثر دستگاه های تولید لیوان کاغذی به صورتی می باشد که به واسطه آن می توانید تنظیمات لازم در مورد سرعت و شرایط را داشته باشید.

 

لیوان-کاغذی

مزایای چاپ تبلیغ بر روی لیوان کاغذی

همانطور که واضح است تبلیغات نوعی سرمایه گذاری مادام العمر محسوب می شوند که باعث رونق بیشتر در کار و در نهایت فروش بیشتر خواهند شد. از این رو روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که می توان از تبلیغات تلویزیونی، فضای مجازی، بیلبورد، هدایای تبلیغاتی، روزنامه و کاتالوگ و… نام برد. پیشنهاد ما برای بهتر دیده شدن محصول یا خدمات شما چاپ برندتان بر روی لیوان های کاغذی می باشد که محدودیتی برای انتشار آن نخواهید داشت، زیرا تا زمانی که لیوان کاغذی استفاده نشده همواره می توانید آن را در معرض استفاده قرار دهید.

چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی را هم می توان در ادارات و ارگان ها برای نوشیدن مایعات برای پرسنل و یا ارباب رجوع، نمایشگاه ها و سمینارها و مراسمات و میهمانی ها استفاده کنید. اگر شما خواهان خرید دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان هستید می توانید با چاپ تبلیغات شرکت ها و کسب و کار های دیگر کسب درآمد کنید و یا اگر خودتان صاحب مجموعه ای بزرگ و پر درآمد هستید برای راحتی و صرف هزینه کمتر می توانید دستگاه لیوان کاغذی مختص به مجموعه و شرکت خودتان را تهیه کنید و از چاپ لیوان های کاغذی با برند شرکت خودتان لذت ببرید.

مرکب چاپ لیوان کاغذی

در صنعت چاپ مرکب های متفاوتی استفاده می شود که عموما مرکب های مورد استفاده شیمیایی می باشد. قاعدتا برای چاپ لیوان کاغذی با دستگاه لیوان کاغذی نباید از مرکب شیمیایی استفاده کنیم، زیرا زمانی که مایعات داغ  و یا حتی آب سرد در لیوان کاغذی ریخته شود بوی نامطبوع مواد شیمیایی که بر روی دیواره بیرون لیوان کاغذی چاپ شده است به مشام خواهد رسید و اساسا مرکب شیمیایی از لحاظ بهداشتی نیز مناسب چاپ لیوان کاغذی نیست.

مرکب های مورد استفاده برای چاپ لیوان کاغذی، مرکب پایه آب می باشد و درصد بسیاری از بوی بد نامطبوع این مواد شیمیایی گرفته می شود. به صورت کلی در صنعت چاپ مواد غذایی، عموما استفاده ی مرکب پایه آب مرسوم می باشد.

انواع لیوان کاغذی

1. لیوان تبلیغاتی

کاغذ به کار رفته در لیوان کاغذی تبلیغاتی به گونه ای است که می توان هر تصویر و نوشته ای را بر روی آن چاپ کنید. از این رو لیوان های کاغذی تبلیغاتی را می توانید بسته به تعداد آن به صورت اشتراکی و یا اختصاصی چاپ کنید.

2. لیوان چای دار

لیوان کاغذی چای دار موجب می شود تا از مصرف چای های کیسه ای که اکثرا دارای مواد افزودنی مانند رنگ و عطر بی کیفیت می باشد در امان باشید و هزینه ها را کاهش دهید.

3. لیوان کاغذی تک جداره

لیوان کاغذی تک جداره دارای یک لایه یا دیواره مقوایی بوده که ضخامت آن می تواند از 180 گرم در متر تا 210 گرم در متر متغیر باشد و این لیوان ها را معمولاً با تخته های کاغذی با کیفیت بالا می سازند. لیوان یکبارمصرف کاغذی تک جداره برای نوشیدنی های سرد مناسب می باشند. البته در صورتی که مجتوای جوش خورده نداشته باشد هم می توان از آنها برای نوشیدنی های گرم استفاده کرد.

4. لیوان کاغذی درب دار

لیوان کاغذی درب دار مخصوص نوشیدنی های گرم و سرد بوده و چاپ در اندازه های مختلف و طرح های متفاوت از ویژگی های این محصول می باشد. امروزه به دلیل گسترش استفاده از لیوان های درب دار در مکان هایی مانند رستوران ها ،کافی شاپ ها، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز ورزشی و … می توانید خظ تولید اینگونه لیوان ها را خریداری نمایید.

5. لیوان کاغذی دو جداره

لیوان های کاغذی دو جداره، به علت ساختاری که دارند، در مصارف روزانه افراد بسیاری قرار می‌ گیرند. این لیوان های پرطرفدار، دو لایه ای بوده و مابین این لایه ها هوا قرار می گیرد. ساختار یک لایه آن، پلی اتیلن بوده که به منظور جلوگیری از نفوذ مایعات به خارج از لیوان، در لایه درونی لیوان دو جداره قرار داده اند.

6. لیوان کاغذی کرکره ای

در لیوان کاغذی دوجداره کرکره ای به دلیل وجود منافذ هوا در لایه دوم از احساس سوختن دست هنگام استفاده از نوشیدنی های گرم جلوگیری می شود. همچنین برای جذابیت بیشتر می توانید این لیوان های را با طرح های مختلف چاپ نمایید.

اطلاعاتی در مورد دستگاه لیوان کاغذی

دستگاه های لیوان کاغذی انواع مختلفی دارند، در ادامه به توضیح برخی از انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف پرداخته ایم.

 1. دستگاه تولید لیوان کاغذی دوجداره
 2. دستگاه تولید لیوان کاغذی چایی دار
 3. دستگاه تولید لیوان کاغذی درب دار

لیوان کاغذی یک جنس مصرفی است و هر شخص بسته به کارکرد خود سالیانه به تعدادی از آن نیاز پیدا خواهد کرد.

بنابراین بازار فروش آن خوب است، از طرفی چون حجیم است واردات آن از کشور های مثل چین و … برای تٌجار صرفه اقتصادی قابل قبولی نداشته و تولید کنندگان داخلی می توانند با نیروی انسانی و سرمایه نسبتا کم در فضای کارگاهی ساده و آموزش سریع و آسان، محصول خود را با کیفیت مناسب تولید و روانه بازار مصرف کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان واحد فروش دستگاه های تولید لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول درمورد دستگاه لیوان کاغذی

1. مشاوره قبل از خرید به چه صورت است؟

اگر می خواهید دستگاه تولید لیوان کاغذی خریداری نمایید می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره ۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸ تماس بگیرید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی نماییم.

2. گارانتی و خدمات پس از فروش به چه صورت است؟

کلیه دستگاه های تولید لیوان کاغذی نو و کارکرده توسط شرکت ایران لیوان ضمانت شده.این شرکت خدمات پس از فروش آن ها را تضمین مینماید.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *