قیمت دستگاه لیوان کاغذی

قیمت دستگاه لیوان کاغذی با توجه به سرمایه ای که وارد این کار می کنید از ۳۰۰ میلیون تومان  الی ۵۳۰ میلیون تومان جهت خرید دستگاه اقداممی باشد.


برای دانستن قیمت دستگاه لیوان کاغذی با ما همراه باشید. با خرید دستگاه با توجه به سرمایه ای که وارد این کار می کنید از ۳۰۰ میلیون تومان  الی ۵۳۰ میلیون تومان ( که بستگی به نوع و همچنین سال ساخت و کار کرده و اکبند می باشد ) جهت خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی اقدام کنید و همچنین با سرمایه اولیه تقریبا ۴۲ میلیون تومان جهت خرید مواد اولیه خط تولید خودتان را شروع کنید.

قیمت دستگاه لیوان کاغذی

در زمان خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی باید به قیمت دستگاه لیوان کاغذی توجه شود. دستگاه تولید لیوان کاغذی شامل  تولید لیوان کاغذی سرعت بالا، سرعت متوسط و کم سرعت است. تقریباً 99 درصد دستگاه های ایران از نوع کم سرعت می باشند و سرعت تولید آن ها بین 35 تا 45 لیوان در دقیقه است.معمولا انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی در منزل با ظرفیت و قیمت کمتری به فروش می رسند و  آن را به نوعی پله های اولیه رسیدن به موفقیت دانست. البته کارآفرینان بزرگی نیز در عرصه ااین تجارت فعالیت می کنند و با انبوه سازی خط تولید لیوان کاغذی را راه اندازی می نمایند. کارهای زیادی در این زمینه قابل اجرا است که هر یک مزایای خاص خود را دارند.

متراژ مناسب برای راه اندازی کارگاه تولید لیوان کاغذی

متراژی که برای دستگاه تولید لیوان کاغذی  مورد نیاز می باشد فضائی در حدود ۳۰ الی ۵۰ متر است ، و برای راه اندازی این خط تولید برق  تک فاز ۱۶ الی ۲۵ آمپر می باشد.

مشخصات کلی  این دستگاه 

مشخصاتکلی  این دستگاه تاٍثیر زیادی بر روی قیمت دستگاه لیوان کاغذی داردو جز اصول اولیه ی راهنمای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی به حساب می آید.

در واقع کسب این اطلاعات تاثیر مستقیم در خرید دستگاه لیوان کاغذی را دارد.این مشخصات در انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی کاملا یکسان بوده و برخی مدل ها تنها از نظر عملکرد و کارایی با هم متفاوت می باشند. توجه شود که این مشخصات از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه ساخت لیوان کاغذی هستند که در موارد زیر خلاصه می شوند:

سرعت تولید هر 50 عدد لیوان کاغذی 60 ثانیه
منبع مصرف برق دستگاه تولید لیوان کاغذی  برق خانگی و تک فاز
طول، عرض و ارتفاع دستگاه 1*1*2 متر
وزن یک تن (هزار کیلو گرم)
ظرفیت گنجایش مشخص شده برای تولید هر لیوان 90 ­­_ 220 سی سی
نوع اتصال و دوخت روش هیتر
حداقل متراژ برای راه اندازی 20 متر
حداکثر بازه زمانی برای روشن ماندن دستگاه به صورت 24 ساعته و سه شیفت
ضمانت نامه ضمانت تعمیر و تعویض قطعات به مدت یک سال
خدمات ارائه خدمات و پشتیبانی به مدت 5 سال
درآمد خالص برای هر دستگاه یک ماه بین 40 تا 50 میلیون تومان
امکانات آموزش، نصب و راه اندازی رایگان

این موارد در تجهیزات ارائه شده یکسان و امکانات و خدمات مذکور قابل اجرا هستند.

قیمت دستگاه لیوان کاغذی
قیمت دستگاه لیوان کاغذی با توجه به سرمایه ای که وارد این کار می کنید از ۳۰۰ میلیون تومان  الی ۵۳۰ میلیون تومان جهت خرید دستگاه می باشد.

مزایای دستگاه تولید لیوان کاغذی

خرید دستگاه ساخت لیوان یکبار مصرف کاغذی امکانی را فراهم می کندتا به واسطه آن شما بتوانید به کسب در آمد زیاد برسید، این کار نیاز به تخصص خاصی ندارد و با شروع کار می توانید به کسب سود و در آمد برسید. اندازه این دستگاه به گونه ای  است که می توانید از آن در خانه نگهداری کرده  و به  عنوان یک کسب و کار خانگی نگاه کنید.

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی خانگی به نسبت دستگاه های مشابه کمتر می باشد  بنابراین برای خرید آن به مبلغ کمتری نیاز دارید اما می توانید با راه اندازی آن به کسب سود برسید. همانطور که بررسی شد  خرید این دستگاه و راه اندازی خط تولید کامل لیوان کاغذی در خانه یا محیط های کارگاهی مزایای زیادی داشتهو شامل موارد زیر هستند:

  • درآمد ماهانه 25 الی 35 میلیون
  • راحتی و ساده بودن
  • کافی بودن 20 الی 30 متر فضا برای راه اندازی و تولید
  • قابل استفاده با برق خانگی و تک فاز
  • راحتی تامین مواد اولیه
  • فروش بسیار راحت محصولات تولید شده
  • قیمت نسبتا مناسب دستگاه لیوان کاغذی نسبت به درآمد دستگاه
  • تامین انواع مارک های دستگاه های تولید لیوان کاغذی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *