دستگاه-لیوان-کاغذی-در-شهرکرد

دستگاه-لیوان-کاغذی-در-شهرکرد


برای خرید دستگاه لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد

دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در شهرکرد جزء خطوط تولید صنایع سلولزی محسوب می شود و جهت تولید لیوان یکبار مصرف به کار می رود و بیشتر برای مصرف انواع نوشیدنی استفاده می شوند. این لیوان ها در همه جا از جمله مدارس، مطب، بیمارستان ها و حتی در مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی از تولید لیوان کاغذی در شهرکرد جلوگیری از شیوع بیماری ها می باشد. چنین لیوان هایی مورد استفاده مجدد قرار نگرفته، و مانع از انتقال میکروب ها از یک شخص به شخص دیگر شده و از این رو باعث افزایش سلامتی می گردند.

علاوه بر بهداشتی بودن این لیوان های کاغذی در شهرکرد، استفاده از آن ها بسیار راحت بوده و برای حمل و نقل بسیار سبک هستند. هیچ نیازی به شستشوی این لیوان ها نیست. تحقیقات نشان می دهد که حدود 220 میلیون نفر در جهان از لیوان های کاغذی استفاده می نمایند. به همین دلیل، تولید ظروف یکبار مصرف از جنس کاغذی معمولاً سودآور می باشد. این موضوع باعث شده که افراد به دنبال خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد باشند. حال فکر می کنید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی چه در شهرکرد ویژگی هایی داشته و چگونه کار می کند؟

اگر شما هم قصد خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی پر سرعت و باکیفیت در شهرکرد دارید پیشنهاد تیم ایران لیوان را جدی بگیرید. دستگاه پر سرعتی که در سایت ما عرضه می شود دارای ظرفیت تولید ۲۴ ساعته ۵۰ عدد در دقیقه می باشد که با برق خانگی نیز قابل استفاده بوده و وزن دستگاه حدود ۱۵۰۰ کیلو و ابعاد دستگاه حدود ۲.۵۱.۵۱.۳۰ می باشد که حدودا با ۲۰ متر فضا می توان دستگاه را راه اندازی کرد.

مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد

 • سرعت تولید  50 عدد در دقیقه
 • با برق خانگی نیز قابل استفاده است.
 • ابعاد دستگاه ۲.۵۱.۵۱.۳۰ متر
 • وزن 1500 کیلوگرم
 • فضای مورد نیاز : 20 متر مربع
 • راه‌اندازی کلیه دستگاه ها و خطوط تولید فروخته شده، توسط کادر فنی ایران لیوان.
 • در آمد خالص دستگاه های لیوان کاغذی. بین 40 الی 50 میلیون تومان در ماه هست.
 • نگهداری آسان و بدون صرف هزینه، جایگزینی آسان قطعات شکسته.
 • مجهزبه قطعات الکترونیکی با کیفیت و طول عمر بالای دستگاه

برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه استفاده شده در تشکیل لیوان کاغذی، کاغذ پلی اتیلن و کاغذ روکش دار از پلی اتیلن می باشد. که این مواد اولیه در ایران توسط تعدادی از کارخانه های کاغذ سازی تولید می شود. این کاغذ های تولید شده در سایزها و ابعادهای گوناگون لیوان کاغذی  ابتدا برش می دهند سپس مدل های متفاوت را روی آن ها چاپ می کنند به این کار معمولا استروک می گویند.

مدل های نقش شده روی این استروک ها، از الگو های عمومی بوده که با توجه به دوران مراسم یعنی تاریخ و مناسبت های مختلف گوناگون می باشد. جهت چاپ این شکل های مخصوص که در طرح های تبلغاتی از جمله سازمان، شرکت، رستوران، هتل و زمینه های دیگر فعالیت می کنند، می توانید با کارگاه ها یا کارخانه ها هماهنگ شوید.

تمام حقوق برای شرکت ایران لیوان محفوظ است. توسعه و طراحی سایت در تبریز وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت در تبریز سئو

ترتیب مراحل خط تولید لیوان کاغذی در شهرکرد

 1. تولید رول کاغذی
 2. ماشین چاپ
 3. کاغذ پرینت شده
 4. برش
 5. فرم دهنده لیوان کاغذی
 6. خنک کننده کاغذ
 7. محصول نهایی

سود تولید لیوان کاغذی

با دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید هر روز با 12 ساعت کارکرد حدودا 30 هزار تعداد لیوان و در 24 ساعت تقریبا حدود 50 هزار تعداد تولید کنید. این دستگاه ها تماما خودکار بوده و توانایی کار به صورت 24 ساعته را دارند. در تمام لیوان بهره خالصی دارد که بین 40 تا 50 تومان می باشد. اگر به طور میانگین، روزانه 30 هزار تعداد لیوان تولید کنید. روزمره 1 میلیون و پانصد هزار تومان منفعت برای شما می ماند و همچنین ماهانه بر مبنا میزان روزهای کارکردی که انجام داده اید ما بین 30 تا 40 میلیون تومان می شود.

لازم به یادآوری می باشد که از سود حاصل فوق هزینه مرتبط به کرایه، برق و هزینه های اجاره جایگاه را هم در نظر بگیرید.

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد

وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است همچنین بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر می باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!
شرکت ایران لیوان در شهرکرد با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد با ما تماس بگیرید.

فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی

شما با مشاهده فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی به سادگی متوجه خواهید شد که مراحل تولید به چه صورت است. ما جنس بدنه، کیفیت، ابعاد و تنظیمات سرعت را تست کرده ایم تا خرید برای شما آسان تر گردد. موضوعی که در مورد دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان باید دقت شود نوع دوخت بدنه لیوان است که در زمان دریافت مشاوره خرید می توانید از بخش پشتیبانی سوال نمایید. برخی از دستگاه ها از نوع حرارتی بوده و برخی نیز از تکنولوژی اولتراسونیک پیروی می کنند. بررسی ها اینطور مشخص می شود که دستگاه های تولید لیوان کاغذی از نظر کاربرد بسیار دقیق هستند، برخی از مدل ها به شکلی طراحی شده اند. که می توان از آنها استفاده روتین و متوالی داشت و نیازی به خاموش کردن در پس از مدت مشخصی نیست.

شما می توانید دستگاه لیوان یکبارمصرف ایران لیوان را با قیمت مناسب تهیه نمایید. دقت و عملکرد صحیح برای دستگاه بسیار مهم است که ما تضمین کننده عملکرد دستگاه هایمان هستیم. دقت کنید که رویکرد اجرایی برای این محصولات بر اساس نوع کیفیت بررسی شده و در صورتی که بهترین دستگاه لیوان یکبارمصرف را بخواهید در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در خرید اینترنتی درگیر واسطه نیستید و هزینه ها برای شما بسیار کاهش یافته و درگیر هزینه اضافی نخواهید بود.

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد

در مورد قیمت دستگاه تولید لیوان های یکبارمصرف دو موضوع مهم وجود دارد:

مورد اول:

اینکه شما دستگاه لیوان کاغذی در شهرکرد دست دوم می خواهید یا دستگاه های نو برای شما مناسب هستند؟ دقت کنید که قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم معمولاً ارزانتر از نوع جدید و صفر خواهد بود اما باید بدانید که در بعضی مواقع کیفیت این دستگاه ها چندان قابل تعریف نیست. البته این موضوع عمومیت نداشته و نمی توان گفت که همه دستگاه هایی که در زمینه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد هستند و استوک به خرید و فروش می رسند خراب و مشکل دارند.

مورد دوم:

نوع قطعات و جنس بدنه مهمترین عامل قیمت گذاری دستگاه لیوان کاغذی در شهرکرد است. دقت کنید که جنس بدنه معمولا یک موضوع پر اهمیت می باشد. یعنی اگر نیاز به استفاده از دستگاه لیوان یکبارمصرف در یک محیط بسته و مرطوب است جنسی که برای بدنه در نظر گرفته می شود باید ضد زنگ باشد. این موضوع را حتما جدی بگیرید و سعی کنید در مورد آن تحقیق لازم را داشته باشید. قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی معمولاً بر اساس سبک و مدلی که دارید مشخص می گردد. برخی از دستگاه ها گران قیمت بوده و برخی نیز از نظر کاربرد شرایط خاص خود را دارند.

در مورد جدیدترین قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید تا به سوالات شما مبنی بر قیمت این محصولات پاسخ داده شود. دقت کنید که مدل طراحی این دستگاه بسیار مهم است و طراحی باید به صورتی باشد که بعد از کار با دستگاه در شهرکرد خستگی زیاد به همراه نداشته باشد.

مزایای چاپ تبلیغ بر روی لیوان کاغذی در شهرکرد

همانطور که واضح است تبلیغات نوعی سرمایه گذاری مادام العمر محسوب می شود که باعث رونق بیشتر در کار و در نهایت فروش بیشتر خواهد شد. از این رو روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که می توان از تبلیغات تلویزیونی، فضای مجازی، بیلبورد، هدایای تبلیغاتی، روزنامه و کاتالوگ و… نام برد. پیشنهاد ما برای بهتر دیده شدن محصول یا خدمات شما چاپ برندتان بر روی لیوان های کاغذی در شهرکرد می باشد که محدودیتی برای انتشار آن نخواهید داشت، زیرا تا زمانی که لیوان کاغذی استفاده نشده همواره می توانید آن را در معرض استفاده قرار دهید.

چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی را هم می توان در ادارات و ارگان ها برای نوشیدن مایعات برای پرسنل و یا ارباب رجوع، نمایشگاه ها و سمینارها و مراسمات و میهمانی ها استفاده کنید. اگر شما خواهان خرید دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در شهرکرد هستید می توانید با چاپ تبلیغات شرکت ها و کسب و کار های دیگر کسب درآمد کنید و یا اگر خودتان صاحب مجموعه ای بزرگ و پر درآمد هستید. برای راحتی و صرف هزینه کمتر می توانید دستگاه لیوان کاغذی مختص به مجموعه و شرکت خودتان را تهیه کنید و از چاپ لیوان های کاغذی با برند شرکت خودتان لذت ببرید.

دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

خرید دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف در شهرکرد

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهید. لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته سینگل و دابل هستند که معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل می باشد.

با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در شهرکرد می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلف نمایید. البته که ظرفیت ها متفاوت هستند. برای مثال ظرفیت لیوان ها به صورت 7،6،5،4 الی 32 تقسیم بندی شده.این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 می باشد.

سوالات متداول درمورد دستگاه لیوان کاغذی در شهرکرد

1. مشاوره قبل از خرید به چه صورت است؟

اگر می خواهید دستگاه تولید لیوان کاغذی در شهرکرد خریداری نمایید می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره ۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸ تماس بگیرید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی نماییم.

2. گارانتی و خدمات پس از فروش به چه صورت است؟

کلیه دستگاه های تولید لیوان کاغذی نو و کارکرده توسط شرکت ایران لیوان ضمانت شده این شرکت خدمات پس از فروش آن ها را تضمین می نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *