نکاتی درمورد لیوان‌ های کاغذی

لیوان‌ یکبار مصرف گزینه هر روز مشتری

لیوان‌ کاغذی یک لیوان یکبار مصرف می باشد که از کاغذ ساخته شده و با پوشاندن آن با پلاستیک یا موم از نشت مایع به بیرون یا خیس شدن کاغذ توسط کاغذ جلوگیری می شود. لیوان های کاغذی از منابع تجدید پذیر مانند کاغذ های مواد غذایی تهیه شده اند که ماهیت بهداشتی داشته و قابلیت نگهداری مایع سرد و گرم را برای مدت طولانی تری دارند. در واقع کاربرد لیوان‌ کاغذی دامنه وسیعی دارد همچنین چندین مزیت ذاتی در استفاده از لیوان های کاغذی در مقایسه با دیگر لیوان ها وجود دارد که لیوان‌ کاغذی را به عنوان روشی زیبا و شیک برای به حداقل رساندن عفونت های ناشی از غذا در سراسر جهان محبوب کرده است.

مزایای لیوان‌ کاغذی

لیوان‌ کاغذی مزایای بی شماری را داراست، برای مثال در یک فرآیند بسیار ساده با استفاده از مواد خام درجه غذایی با کمترین ضایعات تولید شده و بازیافت شان آسان تر است و برای سرو های انفرادی در انواع جشن و مهمانی ها، پیک نیک ها، برای سرو انواد مواد غذایی و نوشیدنی ایده آل هستند.

طبیعتا لیوان کاغذی از موادی ساخته شده که غیر سمی بوده و شکل ها و طرح های سطح روی این لیوان های کاغذی ظاهری جذاب را ارائه می دهند و البته می توان به صورت سفارشی با آرم یک فروشگاه، خط برند یا پیام تبلیغاتی چاپ نمود. مزیت دیگر لیوان‌ کاغذی این است که بدون نیاز به لایه مجزا می توان آن را در دست گرفت و در هنگام سرو نوشیدنی های داغ دارای عایق داخلی هستند و نیازی به لایه های جداگانه ندارند که این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود و در عین حال تاثیر شما بر محیط زیست را کاهش می دهد.

ویژگی های لیوان کاغذی درب دار

ویژگی های لیوان کاغذی درب دار

یکی از ویژگی های مهم لیوان‌ کاغذی صرفه جویی در زمان و هزینه به شکلی که اگر کاپوچینوی خود را در خانه با این فنجان های قهوه یکبار مصرف به جای توقف در کافه ها درست کنید با بستن درب این لیوان کاغذی بسیار محکم و مقاوم در برابر نشتی هستند و البته می توانید چندین بار از درب آن استفاده مجدد کنید. به همین جهت لیوان کاغذی ایده آل برای سبک زندگی پر تحرک مناسب بوده و قهوه، چای یا سایر نوشیدنی های گرم و سرد خود را می توانید مصرف کنید.

نحوه عملکرد دستگاه تولید لیوان‌ کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار به صورت کاملا اتوماتیک داخل لیوان کاغذی مقدار 2 تا 4 گرم چای را ریخته و با یک لفافه ابریشمی که در تی بگ چای هم مورد استفاده قرار می گیرد پوشانده می شود ، تا زمانی که لیوان کاغذی چای دار برعکس می شود چای داخل لیوان بیرون نریزد.

لیوان‌ کاغذی چای دار طرفداران زیادی پیدا کرده و حجم عظیمی از درخواست ها به سمت دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار جذب شده است.

تمامی ماشین آلات و خطوط تولید دستگاه تولید لیوان کاغذی چای دار توسط کادر فنی و متخصص ایران لیوان نصب و راه اندازی می شوند و آموزش های لازم برای نحوه صحیح تولید با کمترین ضایعات و همچنین کلیه نکات مهم برای تعمیر و نگهداری دستگاه به اپراتور های دستگاه تولید لیوان‌ کاغذی چای دار به خریداران ارائه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *