دستگاه لیوان کاغذی در تبریز

دستگاه لیوان کاغذی در تبریز


برای خرید دستگاه لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز

دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در تبریز جزء خطوط تولید صنایع سلولزی محسوب می شود و جهت تولید لیوان یکبار مصرف به کار می رود و بیشتر برای مصرف انواع نوشیدنی استفاده می شوند. این لیوان ها در همه جا از جمله مدارس، مطب، بیمارستان ها و حتی در مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی از تولید لیوان کاغذی در تبریز جلوگیری از شیوع بیماری ها می باشد.

چنین لیوان هایی مورد استفاده مجدد قرار نگرفته، و مانع از انتقال میکروب ها از یک شخص به شخص دیگر شده و از این رو باعث افزایش سلامتی می گردند.

علاوه بر بهداشتی بودن این لیوان های کاغذی در تبریز، استفاده از آن ها بسیار راحت بوده و برای حمل و نقل بسیار سبک هستند. هیچ نیازی به شستشوی این لیوان ها نیست. تحقیقات نشان می دهد که حدود 220 میلیون نفر در جهان از لیوان های کاغذی استفاده می نمایند. به همین دلیل، تولید ظروف یکبار مصرف از جنس کاغذی معمولاً سودآور می باشد. این موضوع باعث شده که افراد به دنبال خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز باشند. حال فکر می کنید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی چه در تبریز ویژگی هایی داشته و چگونه کار می کند؟

اگر شما هم قصد خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی پر سرعت و باکیفیت در تبریز دارید پیشنهاد تیم ایران لیوان را جدی بگیرید. دستگاه پر سرعتی که در سایت ما عرضه می شود دارای ظرفیت تولید ۲۴ ساعته ۵۰ عدد در دقیقه می باشد که با برق خانگی نیز قابل استفاده بوده و وزن دستگاه حدود ۱۵۰۰ کیلو و ابعاد دستگاه حدود ۲.۵۱.۵۱.۳۰ می باشد که حدودا با ۲۰ متر فضا می توان دستگاه را راه اندازی کرد

مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز

 • سرعت تولید  50 عدد در دقیقه
 • با برق خانگی نیز قابل استفاده است.
 • ابعاد دستگاه ۲.۵۱.۵۱.۳۰ متر
 • وزن 1500 کیلوگرم
 • فضای مورد نیاز : 20 متر مربع
 • راه‌اندازی کلیه دستگاه ها و خطوط تولید فروخته شده، توسط کادر فنی ایران لیوان
 • در آمد خالص دستگاه های لیوان کاغذی بین 40 الی 50 میلیون تومان در ماه هست.
 • نگهداری آسان و بدون صرف هزینه، جایگزینی آسان قطعات شکسته
 • مجهزبه قطعات الکترونیکی با کیفیت و طول عمر بالای دستگاه

برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه استفاده شده در تشکیل لیوان کاغذی، کاغذ پلی اتیلن و کاغذ روکش دار از پلی اتیلن می باشد که این مواد اولیه در ایران توسط تعدادی از کارخانه های کاغذ سازی تولید می شود. این کاغذ های تولید شده در سایزها و ابعادهای گوناگون لیوان کاغذی  ابتدا برش می دهند سپس مدل های متفاوت را روی آن ها چاپ می کنند به این کار معمولا استروک می گویند.

مدل های نقش شده روی این استروک ها، از الگو های عمومی بوده که با توجه به دوران مراسم یعنی تاریخ و مناسبت های مختلف گوناگون می باشد. جهت چاپ این شکل های مخصوص که در طرح های تبلغاتی از جمله سازمان، شرکت، رستوران، هتل و زمینه های دیگر فعالیت می کنند، می توانید با کارگاه ها یا کارخانه ها هماهنگ شوید.

تمام حقوق برای شرکت ایران لیوان محفوظ است. توسعه و طراحی سایت در تبریز وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت در تبریز سئو

ترتیب مراحل خط تولید لیوان کاغذی در تبریز

 1. تولید رول کاغذی
 2. ماشین چاپ
 3. کاغذ پرینت شده
 4. برش
 5. فرم دهنده لیوان کاغذی
 6. خنک کننده کاغذ
 7. محصول نهایی

دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

سود تولید لیوان کاغذی

با دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید هر روز با 12 ساعت کارکرد حدودا 30 هزار تعداد لیوان و در 24 ساعت تقریبا حدود 50 هزار تعداد تولید کنید. این دستگاه ها تماما خودکار بوده و توانایی کار به صورت 24 ساعته را دارند. در تمام لیوان بهره خالصی دارد که بین 40 تا 50 تومان می باشد. اگر به طور میانگین، روزانه 30 هزار تعداد لیوان تولید کنید. روزمره 1 میلیون و پانصد هزار تومان منفعت برای شما می ماند و همچنین ماهانه بر مبنا میزان روزهای کارکردی که انجام داده اید ما بین 30 تا 40 میلیون تومان می شود.

لازم به یادآوری می باشد که از سود حاصل فوق هزینه مرتبط به کرایه، برق و هزینه های اجاره جایگاه را هم در نظر بگیرید.

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز

وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است همچنین بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر می باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!
شرکت ایران لیوان در تبریز با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز با ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف در تبریز

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهید. لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته سینگل و دابل هستند که معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل می باشد.

با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در تبریز می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلف نمایید. البته که ظرفیت ها متفاوت هستند. برای مثال ظرفیت لیوان ها به صورت 7،6،5،4 الی 32 تقسیم بندی شده.این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 می باشد.

دستگاه لیوان ساز چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه لیوان ساز در تبریز براساس مصرف به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می شوند. ظرفیت این لیوان ها شامل 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, …, 32 هر اونس است که هر اونس برابر با 28.34 می باشد. به دلیل تماس مستقیم لیوان کاغذی با مواد غذایی به منظور جلوگیری از آلودگی مواد غذایی حتما باید استریل شود.

همانطور که در مقاله ی دستگاه لیوان کاغذی نیز گفته شد، لیوان کاغذی از چند لایه مقاوم تشکیل شده است به همین دلیل در برابر گرما مقاوم است. هم چنین ماده ای به نام پلی اتیلن در ساخت این لیوان استفاده شده است که به محیط زیست ضرر نمی رساند. هم چنین بر روی مواد غذایی کمترین اثر شیمیایی را می گذارد. بهتر است بدانید مقدار ماده ای که در یک لیوان کاغذی به کار می رود به اندازه مقدار وزن مایعاتی است که در آن قرار می گیرد، از جذب رطوبت نوشیدنی ها به قسمت بیرونی لیوان جلوگیری می کند .

مراحل تولید لیوان کاغذی با دستگاه لیوان ساز در تبریز چگونه است؟

 1. ابتدا باید دستگاه لیوان ساز را بخرید
 2. مواد اولیه مصرفی و کاغذ پلی اتیلن از طرح های عمومی و برش خورده را شامل شود
 3. برای تولید کاغذ استروک و رول کف در دستگاه لیوان ساز قرار بگیرد
 4. در نهایت لیوان تولید شده به منظور بسته بندی در کارتن ها قرار بگیرند

مراحل کار دستگاه تولید لیوان کاغذی با استفاده از دستگاه لیوان ساز در تبریز

 1. تغذیه اتوماتیک استروک لیوان برای مرحله دوخت بدنه لیوان
 2. پانچ رول کف لیوان کاغذی و کف گذاری آن
 3. عملیات دوخت کامل کف لیوان و آماده‌ سازی برای فر لب لیوان کاغذی برای ورود به دستگاه لیوان ساز
 4. عملیات فر لب لیوان و هدایت آن به سینی اصلی برای جمع‌ آوری لیوان ها
 5. جمع ‌آوری لیوان های کاغذی از روی جمع ‌کن دستگاه لیوان ساز
دستگاه لیوان ساز
دستگاه لیوان ساز

مدل های نقش شده روی ظروف یکبار مصرف تولید شده با دستگاه لیوان ساز

مدل های نقش شده روی این استروک ها، از الگو های عمومی بوده که با توجه به دوران مراسم یعنی تاریخ و مناسبت های مختلف متفاوت است. جهت چاپ این شکل های مخصوص که در طرح های تبلغاتی از جمله سازمان، شرکت، رستوران، هتل و زمینه های دیگر فعالیت می کنند، می توان با کارگاه ها یا کارخانه ها هماهنگ شد.

مزایای لیوان کاغذی یکبار مصرف نسبت به لیوان یکبار مصرف پلاستیکی با دستگاه لیوان ساز

 1. جلوگیری از نفوذ مایعات داغ به  سطح خارجی لیوان کاغذی.
 2. وزارت بهداشت ایران وسازمان محیط زیست ایران به تازگی به دنبال وضع قوانینی هستند که استفاده از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی را ممنوع کند.
 3. لیوان کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است.
 4. بر روی لیوان های کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را چاپ کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر بیایند.

سوالات متداول درمورد دستگاه لیوان کاغذی در تبریز

اگر می خواهید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز خریداری نمایید می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره ۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸ تماس بگیرید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی نماییم.
کلیه دستگاه های تولید لیوان کاغذی نو و کارکرده توسط شرکت ایران لیوان ضمانت شده این شرکت خدمات پس از فروش آن ها را تضمین می نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *