قالب دستگاه لیوان كاغذی

قالب دستگاه لیوان كاغذی


قالب دستگاه لیوان كاغذی

از مهم ترین بخش های دستگاه لیوان کاغذی، قالب دستگاه لیوان كاغذی آن می باشد در واقع سایز لیوان کاغذی که شما می خواهید تولید کنید تا در بازار به فروش برسانید تعیین خواهد کرد که شما به چه قالبی نیاز دارید. هنگامی که تولید کننده ی لیوان کاغذی تصمیم میگیرد که سایز جدیدی از لیوان کاغذی را تولید کند باید بر اساس نقشه لیوان متوجه بشود که کدام یک از شرایط زیر پیش میاید.

  1. همه فاكتورهای اندازه لیوان كاغذی جدید متفاوت باشد یعنی قطر کف لیوان، زاویه دیواره های لیوان کاغذی و ارتفاع لیوان و در نتیجه قطر دهانه ی لیوان جدید با لیوان قدیم تفاوت پیدا می کند و باید تمام قطعات قالب تغییر یابد.
  2. هنگامی که کف لیوان کاغذی تولید جدید و قدیم تفاوتی باهم ندارند اما ارتفاع لیوان کاغذی و زاویه دیواره های لیوان باهم تفاوت داشته باشند در این حالت کافیست دیواره های قالب را تغییر دهید.
  3. زمانیكه قطر كف لیوان كاغذی و همچنین زاویه دیواره ها یكسان می باشد ولی ارتفاع دیواره نیازمند تغییر است.

این حالت ، پرطرفدارترین حالت تغییر قالب و تولید لیوان جدید در ایران می باشد. در این حالت فقط تقریبا نصف قالب تغییر پیدا می كند و در نهایت هزینه كمتری در بر دارد. اما همانطور كه می دانید، همیشه هزینه كمتر برای تغییر قالب دستگاه لیوان كاغذی بهترین راه نیست، چرا كه بازار و مصرف كنندگان به دنبال سایز های جدید و خاص هستند.

قالب دستگاه لیوان كاغذی

در واقع تولید کننده ی لیوان کاغذی با خرید دستگاه لیوان کاغذی با کیفیت از ایران لیوان همره با قالب های مورد نیازش سبد کالای مورد استفاده ی خود را تکمیل خواهد کرد. تولیدکنندگان تازه کار بهتر است فقط یک نوع قالب برای تولید لیوان کاغذی داشته و یا برای تولید لیوان کاغذی فقط ارتفاع لیوان را تغییر دهند و قطر کف لیوان را تغییر ندهند.

كارشناسان بازاریابی و همچنین كارشناسان فنی شركت ایران لیوان، پیشنهاد می كنند كه تولیدكنندگانی كه تازه شروع به کار می کنند، بهتر است فقط یك قالب تولید لیوان كاغذی داشته و یا فقط ارتفاع را تغییر دهند و سایز قطر كف را تغییر ندهند. برای خرید یک دستگاه مرغوب جهت تولید انواع لیوان کاغذی و ظروف کاغذی با کارشناسان شرکت تماس بگیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *