دستگاه-لیوان-کاغذی-در-تهران

دستگاه-لیوان-کاغذی-در-تبریز


برای خرید دستگاه لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران

دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در تهران جزء خطوط تولید صنایع سلولزی محسوب می شود و جهت تولید لیوان یکبار مصرف به کار می رود و بیشتر برای مصرف انواع نوشیدنی استفاده می شوند. این لیوان ها در همه جا از جمله مدارس، مطب، بیمارستان ها و حتی در مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی از تولید لیوان کاغذی در تهران جلوگیری از شیوع بیماری ها می باشد. چنین لیوان هایی مورد استفاده مجدد قرار نگرفته، و مانع از انتقال میکروب ها از یک شخص به شخص دیگر شده و از این رو باعث افزایش سلامتی می گردند.

علاوه بر بهداشتی بودن این لیوان های کاغذی در تهران، استفاده از آن ها بسیار راحت بوده و برای حمل و نقل بسیار سبک هستند. هیچ نیازی به شستشوی این لیوان ها نیست. تحقیقات نشان می دهد که حدود 220 میلیون نفر در جهان از لیوان های کاغذی استفاده می نمایند. به همین دلیل، تولید ظروف یکبار مصرف از جنس کاغذی معمولاً سودآور می باشد. این موضوع باعث شده که افراد به دنبال خرید بهترین دستگاه لیوان کاغذی در تهران باشند. حال فکر می کنید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی چه در تهران ویژگی هایی داشته و چگونه کار می کند؟

اگر شما هم قصد خرید دستگاه لیوان کاغذی پر سرعت و باکیفیت در تهران دارید پیشنهاد تیم ایران لیوان را جدی بگیرید. دستگاه پر سرعتی که در سایت ما عرضه می شود دارای ظرفیت تولید ۲۴ ساعته ۵۰ عدد در دقیقه می باشد که با برق خانگی نیز قابل استفاده بوده و وزن دستگاه حدود ۱۵۰۰ کیلو و ابعاد دستگاه حدود ۲.۵۱.۵۱.۳۰ می باشد که حدودا با ۲۰ متر فضا می توان دستگاه را راه اندازی کرد

مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران

 • سرعت تولید  50 عدد در دقیقه
 • با برق خانگی نیز قابل استفاده است.
 • ابعاد دستگاه ۲.۵۱.۵۱.۳۰ متر
 • وزن 1500 کیلوگرم
 • فضای مورد نیاز : 20 متر مربع
 • راه‌اندازی کلیه دستگاه ها و خطوط تولید فروخته شده، توسط کادر فنی ایران لیوان
 • در آمد خالص دستگاه های لیوان کاغذی بین 40 الی 50 میلیون تومان در ماه هست.
 • نگهداری آسان و بدون صرف هزینه، جایگزینی آسان قطعات شکسته
 • مجهزبه قطعات الکترونیکی با کیفیت و طول عمر بالای دستگاه

برای خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی کلیک کنید
۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸

دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف

مواد اولیه استفاده شده در تشکیل لیوان کاغذی، کاغذ پلی اتیلن و کاغذ روکش دار از پلی اتیلن می باشد که این مواد اولیه در ایران توسط تعدادی از کارخانه های کاغذ سازی تولید می شود. این کاغذ های تولید شده در سایزها و ابعادهای گوناگون لیوان کاغذی  ابتدا برش می دهند سپس مدل های متفاوت را روی آن ها چاپ می کنند به این کار معمولا استروک می گویند.

مدل های نقش شده روی این استروک ها، از الگو های عمومی بوده که با توجه به دوران مراسم یعنی تاریخ و مناسبت های مختلف گوناگون می باشد. جهت چاپ این شکل های مخصوص که در طرح های تبلغاتی از جمله سازمان، شرکت، رستوران، هتل و زمینه های دیگر فعالیت می کنند، می توانید با کارگاه ها یا کارخانه ها هماهنگ شوید.

تمام حقوق برای شرکت ایران لیوان محفوظ است. توسعه و طراحی سایت در تبریز وب سایت، بهینه سازی و سئو سایت در تبریز سئو

ترتیب مراحل خط تولید لیوان کاغذی در تهران

 1. تولید رول کاغذی
 2. ماشین چاپ
 3. کاغذ پرینت شده
 4. برش
 5. فرم دهنده لیوان کاغذی
 6. خنک کننده کاغذ
 7. محصول نهایی

سود تولید لیوان کاغذی

The profit of paper cup production

با دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید هر روز با 12 ساعت کارکرد حدودا 30 هزار تعداد لیوان و در 24 ساعت تقریبا حدود 50 هزار تعداد تولید کنید. این دستگاه ها تماما خودکار بوده و توانایی کار به صورت 24 ساعته را دارند. در تمام لیوان بهره خالصی دارد که بین 40 تا 50 تومان می باشد. اگر به طور میانگین، روزانه 30 هزار تعداد لیوان تولید کنید. روزمره 1 میلیون و پانصد هزار تومان منفعت برای شما می ماند و همچنین ماهانه بر مبنا میزان روزهای کارکردی که انجام داده اید ما بین 30 تا 40 میلیون تومان می شود.

لازم به یادآوری می باشد که از سود حاصل فوق هزینه مرتبط به کرایه، برق و هزینه های اجاره جایگاه را هم در نظر بگیرید.

جدیدترین دستگاه لیوان کاغذی در تهران

در جدید ترین سبک از دستگاه لیوان کاغذی از روال جالبی استفاده کرده اند. مثلاً اینکه در داخل دستگاه آپشنی طراحی شده که سبب می شود لیوان های خراب و یا لیوان هایی که طراحی ظاهری نامناسبی دارند شناسایی و جداسازی شوند. این تکنولوژی باعث می شود که دستگاه کاربرد دقیق و صحیح خود را داشته و به واسطه آن هر نوع اشتباه در تولید به حداقل برسد. بررسی ها اینطور مشخص می کند که دستگاه هایی که از نظر تولید به دو بخش تقسیم شده اند معمولاً چنین مکانیزمی دارند.

موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها می باشد به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار انجام می گیرد و نیاز به دخالت دست نیست. سیستم های جدیدی که برای این دستگاه ها اجرا شده است سبب می شود که میزان فعالیت آن حرفه ای تر صورت گیرد.

برق مورد نیاز برق خانگی یا تک فاز

از دیگر مزیت های دستگاه لیوان کاغذی می توان به قابل استفاده بودن آن با برق تک فاز اشاره نمود. برق تک فاز و برق خانگی، قابل دسترس تر از سیستم برق کارگاهی و سه فاز می باشند. بنابراین، به راحتی می توان این دستگاه را در خانه مورد استفاده قرار داد و در روز، اقدام به تولید لیوان های کاغذی مختلف نمود.

بهترین دستگاه لیوان کاغذی در تهران

وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است همچنین بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر می باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان! شرکت ایران لیوان با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید.

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی

وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است و از سیستم خورشیدی در دستگاه استفاده شده است که به نوبه خود بهترین و به روز ترین مارک را پوشش می دهد. بررسی ها نشان می دهد که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر است و توانسته ساختاری مشخص داشته باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!

فیلم دستگاه لیوان کاغذی

شما با مشاهده فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران به سادگی متوجه خواهید شد که مراحل تولید به چه صورت است. ما جنس بدنه، کیفیت، ابعاد و تنظیمات سرعت را تست کرده ایم تا خرید برای شما آسان تر گردد. موضوعی که در مورد دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان باید دقت شود نوع دوخت بدنه لیوان است که در زمان دریافت مشاوره خرید می توانید از بخش پشتیبانی سوال نمایید. برخی از دستگاه ها از نوع حرارتی بوده و برخی نیز از تکنولوژی اولتراسونیک پیروی می کنند. بررسی ها اینطور مشخص می شود که دستگاه های تولید لیوان کاغذی از نظر کاربرد بسیار دقیق هستند، برخی از مدل ها به شکلی طراحی شده اند که می توان از آنها استفاده روتین و متوالی داشت و نیازی به خاموش کردن در پس از مدت مشخصی نیست.

شما می توانید دستگاه لیوان یکبارمصرف ایران لیوان را با قیمت مناسب تهیه نمایید. دقت و عملکرد صحیح برای دستگاه بسیار مهم است که ما تضمین کننده عملکرد دستگاه هایمان هستیم. دقت کنید که رویکرد اجرایی برای این محصولات بر اساس نوع کیفیت بررسی شده و در صورتی که بهترین دستگاه لیوان یکبارمصرف را بخواهید در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در خرید اینترنتی درگیر واسطه نیستید و هزینه ها برای شما بسیار کاهش یافته و درگیر هزینه اضافی نخواهید بود.

دستگاه-تولید-لیوان-کاغذی

سود تولید لیوان کاغذی

با دستگاه های تولید لیوان کاغذی ایران لیوان می توانید هر روز با 12 ساعت کارکرد حدودا 30 هزار تعداد لیوان و در 24 ساعت تقریبا حدود 50 هزار تعداد تولید کنید. این دستگاه ها تماما خودکار بوده و توانایی کار به صورت 24 ساعته را دارند. در تمام لیوان بهره خالصی دارد که بین 40 تا 50 تومان می باشد. اگر به طور میانگین، روزانه 30 هزار تعداد لیوان تولید کنید. روزمره 1 میلیون و پانصد هزار تومان منفعت برای شما می ماند و همچنین ماهانه بر مبنا میزان روزهای کارکردی که انجام داده اید ما بین 30 تا 40 میلیون تومان می شود.

لازم به یادآوری می باشد که از سود حاصل فوق هزینه مرتبط به کرایه، برق و هزینه های اجاره جایگاه را هم در نظر بگیرید.

بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران

وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است همچنین بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر می باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!
شرکت ایران لیوان در تهران با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران با ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف در تهران

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهید. لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته سینگل و دابل هستند که معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل می باشد.

با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی ایران لیوان در تهران می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلف نمایید. البته که ظرفیت ها متفاوت هستند. برای مثال ظرفیت لیوان ها به صورت 7،6،5،4 الی 32 تقسیم بندی شده.این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 می باشد.

دستگاه لیوان ساز چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه لیوان ساز در تهران براساس مصرف به دسته بندی های متفاوتی تقسیم می شوند. ظرفیت این لیوان ها شامل 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, …, 32 هر اونس است که هر اونس برابر با 28.34 می باشد. به دلیل تماس مستقیم لیوان کاغذی با مواد غذایی به منظور جلوگیری از آلودگی مواد غذایی حتما باید استریل شود.

همانطور که در مقاله ی دستگاه لیوان کاغذی نیز گفته شد، لیوان کاغذی از چند لایه مقاوم تشکیل شده است به همین دلیل در برابر گرما مقاوم است. هم چنین ماده ای به نام پلی اتیلن در ساخت این لیوان استفاده شده است که به محیط زیست ضرر نمی رساند. هم چنین بر روی مواد غذایی کمترین اثر شیمیایی را می گذارد. بهتر است بدانید مقدار ماده ای که در یک لیوان کاغذی به کار می رود به اندازه مقدار وزن مایعاتی است که در آن قرار می گیرد، از جذب رطوبت نوشیدنی ها به قسمت بیرونی لیوان جلوگیری می کند .

مراحل تولید لیوان کاغذی با دستگاه لیوان ساز در تهران چگونه است؟

 1. ابتدا باید دستگاه لیوان ساز را بخرید
 2. مواد اولیه مصرفی و کاغذ پلی اتیلن از طرح های عمومی و برش خورده را شامل شود
 3. برای تولید کاغذ استروک و رول کف در دستگاه لیوان ساز قرار بگیرد
 4. در نهایت لیوان تولید شده به منظور بسته بندی در کارتن ها قرار بگیرند

مراحل کار دستگاه تولید لیوان کاغذی با استفاده از دستگاه لیوان ساز در تهران

 1. تغذیه اتوماتیک استروک لیوان برای مرحله دوخت بدنه لیوان
 2. پانچ رول کف لیوان کاغذی و کف گذاری آن
 3. عملیات دوخت کامل کف لیوان و آماده‌ سازی برای فر لب لیوان کاغذی برای ورود به دستگاه لیوان ساز
 4. عملیات فر لب لیوان و هدایت آن به سینی اصلی برای جمع‌ آوری لیوان ها
 5. جمع ‌آوری لیوان های کاغذی از روی جمع ‌کن دستگاه لیوان ساز
دستگاه لیوان ساز
دستگاه لیوان ساز

مدل های نقش شده روی ظروف یکبار مصرف تولید شده با دستگاه لیوان ساز

مدل های نقش شده روی این استروک ها، از الگو های عمومی بوده که با توجه به دوران مراسم یعنی تاریخ و مناسبت های مختلف متفاوت است. جهت چاپ این شکل های مخصوص که در طرح های تبلغاتی از جمله سازمان، شرکت، رستوران، هتل و زمینه های دیگر فعالیت می کنند، می توان با کارگاه ها یا کارخانه ها هماهنگ شد.

مزایای لیوان کاغذی یکبار مصرف نسبت به لیوان یکبار مصرف پلاستیکی با دستگاه لیوان ساز

 1. جلوگیری از نفوذ مایعات داغ به  سطح خارجی لیوان کاغذی.
 2. وزارت بهداشت ایران وسازمان محیط زیست ایران به تازگی به دنبال وضع قوانینی هستند که استفاده از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی را ممنوع کند.
 3. لیوان کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است.
 4. بر روی لیوان های کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را چاپ کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر بیایند.

سفارش ساخت دستگاه لیوان کاغذی در سایر شهر ها

دستگاه لیوان کاغذی در تهران

دستگاه لیوان کاغذی در تبریز

دستگاه لیوان کاغذی در مشهد

دستگاه لیوان کاغذی در اصفهان

دستگاه لیوان کاغذی در کرج

دستگاه لیوان کاغذی در شیراز

دستگاه لیوان کاغذی در قم

دستگاه لیوان کاغذی در اهواز

دستگاه لیوان کاغذی در کرمانشاه

دستگاه لیوان کاغذی در ارومیه

دستگاه لیوان کاغذی در رشت

دستگاه لیوان کاغذی در زاهدان

دستگاه لیوان کاغذی در همدان

دستگاه لیوان کاغذی در کرمان

دستگاه لیوان کاغذی در یزد 

دستگاه لیوان کاغذی در اردبیل

دستگاه لیوان کاغذی در بندرعباس

دستگاه لیوان کاغذی در اراک

دستگاه لیوان کاغذی در زنجان

دستگاه لیوان کاغذی در سنندج

دستگاه لیوان کاغذی در قزوین

دستگاه لیوان کاغذی در خرم آباد

دستگاه لیوان کاغذی در گرگان

دستگاه لیوان کاغذی در ساری

دستگاه لیوان کاغذی در بجنورد

دستگاه لیوان کاغذی در بوشهر

دستگاه لیوان کاغذی در بیرجند

دستگاه لیوان کاغذی در ایلام

دستگاه لیوان کاغذی در شهرکرد

دستگاه لیوان کاغذی در سمنان

دستگاه لیوان کاغذی در یاسوج

سوالات متداول درمورد دستگاه لیوان کاغذی در تهران

اگر می خواهید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تهران خریداری نمایید می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره ۰۹۱۴۶۸۷۲۰۰۸ تماس بگیرید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی نماییم.
کلیه دستگاه های تولید لیوان کاغذی نو و کارکرده توسط شرکت ایران لیوان ضمانت شده این شرکت خدمات پس از فروش آن ها را تضمین می نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *